הכירו את:

יוגב אביטן

מנכ״ל ובעלים של חברת תדמית אינטראקטיב.

גיל: 32.

עיר מגורים: רחובות.

מצב משפחתי: נשוי + 2.

המסלול שלי:

עד גיל 20 שיחקתי כדורגל באופן מקצועי, בתפקיד שוער. באחד האימונים נפצעתי בצורה קשה וחלומי נגדע. כבר בתור ילד התחלתי לבנות

אתרי אינטרנט ולעסוק גם במחשבים, כך שזה היה מסלול שסללתי במקביל. עם הזמן התמקצעתי בזה, והיום אני בונה לחברות גדולות מאוד, עושה זאת בצורה המקצועית ביותר שאפשר, וגם נהנה.

משמעות:

כאשר מגיע אלי לקוח עם רעיון לאתר או לאפליקציה, אני צריך להיכנס לראש שלו ולנסות להגשים וליצור עבורו בדיוק את מה שהוא רוצה. זאת תוך כדי תכנון וחשיבה עד שאני הופך את הרעיון שלו למציאות.

יוגב אביטן

רגעים מספקים:

אחד הדברים שאני דוגל בהם הוא לרצות את הלקוח ככל האפשר. לקוח מרוצה הוא שגריר שלי, ובעידן הפייסבוק כאשר מישהו רושם פוסט שהוא מחפש בונה אתרים, ועשרה לקוחות שלי מתייגים אותי, אז אני מרגיש סיפוק. אני מרגיש שהם באמת מרוצים ממני.

גאה בעבודה שלי:

כל עבודה שלי היא יצירה ועומדת בפני עצמה. אני לא יכול לבחור איזה ילד יותר טוב, אני עובד עם חברות בכל הגדלים, מתאגיד מזון בינלאומי דרך מעצמת אופנה ישראלית ועד חנות בוטיק. אני מתייחס לכל עבודה בדיוק באותה הרצינות והאהבה.

פסגות לכבוש:

כל יום אפשר ללמוד ולהתמקצע עוד יותר בתחומי, ובמקביל חשוב לי להשקיע בזמן איכות גם עם אשתי והבנים שלי, הם פסגה נוספת בחיי.

הזמן הפנוי שלי:

בזמן הפנוי המועט שיש לי אני משתדל לפחות פעם בשבוע להיפגש עם חברים, לנקות את הראש ולהתנתק מהלחץ היומיומי.

יוגב אביטן מתדמית אינטראקטיב, כתבה באתר ״ישראל בידור״
יוגב אביטן, כתבה מתוך אתר ״ישראל בידור״.
יוגב אביטן מתוך עיתון ״לאשה״
יוגב אביטן מתוך עיתון ״לאשה״

יוגב אביטן יוגב אביטן יוגב אביטן יוגב אביטן יוגב אביטן יוגב אביטן יוגב אביטן יוגב אביטן יוגב אביטן